1pxProducenci
1pxPromocje
Klamka Lotus nikiel/chrom
Klamka Lotus nikiel/chrom

52,50 zł

Cena regularna: 62,00 zł

Najniższa cena: 62,00 zł
szt.
Kamka Molinia R Slim Aprile kolor złoty matowy
Kamka Molinia R Slim Aprile kolor złoty matowy

300,00 zł

Cena regularna: 326,00 zł

Najniższa cena: 326,00 zł
szt.
Klamka Arnica R SLIM złoty polerowany
Klamka Arnica R SLIM złoty polerowany

152,00 zł

Cena regularna: 160,00 zł

Najniższa cena: 160,00 zł
szt.
Klamka Vittoria SLIM czarny
Klamka Vittoria SLIM czarny

58,00 zł

Cena regularna: 66,00 zł

Najniższa cena: 66,00 zł
szt.
Klamka Vittoria SLIM chrom mat
Klamka Vittoria SLIM chrom mat

58,00 zł

Cena regularna: 66,00 zł

Najniższa cena: 66,00 zł
szt.
Klamka Orchide R AS Slim złoty matowy Aprile
Klamka Orchide R AS Slim złoty matowy Aprile

298,00 zł

Cena regularna: 335,00 zł

Najniższa cena: 335,00 zł
szt.
Klamka Cali chrom
Klamka Cali chrom

94,00 zł

Cena regularna: 97,00 zł

Najniższa cena: 97,00 zł
szt.
Klamka Oma Q Slim kolor chrom polerowany Stile
Klamka Oma Q Slim kolor chrom polerowany Stile

95,00 zł

Cena regularna: 99,00 zł

Najniższa cena: 99,00 zł
szt.
Klamka Muza SLIM chrom
Klamka Muza SLIM chrom

64,00 zł

Cena regularna: 69,00 zł

Najniższa cena: 69,00 zł
szt.
Klamka Oval 1742 PRO 8 mm, miedziany PVD, Sterk
Klamka Oval 1742 PRO 8 mm, miedziany PVD, Sterk

205,00 zł

Cena regularna: 220,00 zł

Najniższa cena: 220,00 zł
szt.
1px Zwroty i reklamacje

Zwroty i odstąpienia od umowy

 1. Zamawiający może w terminie 14 dni odstąpić od Umowy Sprzedaży bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
 2. Bieg 14 dniowego terminu rozpoczyna się od dnia dostarczenia Produktu pod wskazany przez Zamawiającego adres
 3. Zamawiający może odstąpić od Umowy, składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu od Umowy z zachowaniem wyznaczonego terminu. Oświadczenie może być wysłane za pomocą tradycyjnej poczty bądź drogą elektroniczną poprzez przesłanie oświadczenia na adres e-mail Sprzedawcy: sklep@superklamki.pl, lub za pośrednictwem linku Formularz zwrotów
 4. W przypadku przesłania oświadczenia przez Konsumenta drogą elektroniczną, Sprzedawca niezwłocznie prześle Konsumentowi na podany przez Konsumenta adres e-mail potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od Umowy.
 5. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca zwraca Konsumentowi, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od Umowy, dokonane przez niego płatności, z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia oferowanego przez Sprzedawcę, wyjątek od powyższego terminu zwrotu stanowi przypadek gdy Konsument nie zwróci towaru. Zwrotu płatności Sprzedawca dokona przy użyciu takich samych metod płatności, jakie zostały przez Konsumenta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inne rozwiązanie, które nie będzie się wiązało dla niego z żadnymi kosztami. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania Produktu z powrotem lub do czasu dostarczenia mu dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 6. Konsument powinien odesłać Produkt na adres Sprzedawcy niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował Sprzedawcę o odstąpieniu od Umowy. Termin zostanie zachowany, jeśli Konsument odeśle Produkt przed upływem terminu 14 dni.
 7. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu, także koszty zwrotu Produktu, jeśli ze względu na swój charakter Produkt ten nie mógł zostać w zwykłym trybie odesłany pocztą.
 8. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do Umowy: w której przedmiot umowy jest wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Zwrotom nie podlegają też przedmioty rozpakowane na których widać ślady użytkowania lub ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami,. Sprawne, nieużywane produkty zwracane, muszą być zapakowane w oryginalne, nieuszkodzone opakowanie.

Reklamacje

 1. W przypadku wystąpienia wady zakupionego u Sprzedawcy towaru Konsument ma prawo do reklamacji w oparciu o gwarancję która wynosi 12 miesięcy lub na mocy przepisów dotyczących rękojmi w kodeksie cywilnym w okresie 24 miesięcy od dostawy towaru. 
 2. Reklamację należy zgłosić pisemnie lub drogą elektroniczną na podany adres e-mail Sprzedawcy sklep@superklamki.pl.
 3. W reklamacji należy zawrzeć m.in. datę zakupu, zwięzły opis wady, okoliczności (w tym datę) jej wystąpienia, dane Klienta składającego reklamację, oraz żądanie Klienta w związku z wadą towaru.
 4. Sprzedawca ustosunkuje się do żądania reklamacyjnego niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni, a jeśli nie zrobi tego w tym terminie, uważa się, że żądanie Klienta uznał za uzasadnione.
 5. Towary odsyłane w ramach procedury reklamacyjnej należy wysyłać na adres Sprzedawcy. Kupujący przesyła reklamowane produkty Sprzedającemu opłacając koszt transportu, w przypadku uznania reklamacji przez Sprzedającego koszty transportu zostaną zwrócone Kupującemu. 
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl